Goztepe bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.
Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır.
Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.
Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.
Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.
Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.
Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.
HURDA SARI
TIKLA VE ARA 05379949774

 

Göztepe hurdacı fiyatları , 05379949774 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Göztepe Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.
Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir.
Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.
Ülkemizde,elektirik,elektironik,sayıda,cok,bulunduğu,icin,hurda,kablo,geridönüşüm,oldukca,fazla,nekadar,bol,olsada,sadece,hurda,kablo,calışan,geri,dönüşüm,firması,bulunmaktadır.
Hurda,sırasına,göre,kullanılan,ama,geri,dönüşümü,az,yapılmaktadır.
Hurda,kablo,alımlarımız,sadece,istabulun,tüm,ilçelerinde,gerçekleşmektedir.
Hurda,kablo,miktarı,firmamızın,uzun zamanlar,tarafından,belirlenmiş,seviyede,hurda,kablo,seviyesinde,ise,hurda,kablolarınız,istanbul,un,tüm,bölğesinde,gerçekleşmektedir.
HURDA KABLO
TIKLA VE ARA 05379949774

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.göztepe son 5 yıldır gelişmiş bir semtimizdir.
1999’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.
HİZMETLERİMİZ
 Göztepe hurda alanalar

Göztepe hurdacı 

Göztepe hurdacılar

Göztepe Hurda Alım Satım

Göztepe Hurda Demir alan

Göztepe Hurda Alimunyum alan

Göztepe Hurda Bakır alan

Göztepe Hurda Sarı alan

Göztepe Hurda Çelik alan

Göztepe Hurda Çinko alan

Göztepe Hurda Krom alan

Göztepe Hurda Kablo alan

Göztepe Hurda Demir alan

Göztepe Hurda Bakır alan

Göztepe Hurda Paslanmaz alan

Göztepe Hurda Alüminyum alan

Göztepe Hurda Kağıt alan

Göztepe Hurda Plastik alan

Göztepe Makina Hurdaları alan

Göztepe Hurda Çinko alan

Göztepe Sarı Hurda alan

Göztepe Hurda Pet alan
hurda koblo
TIKLA VE ARA 05379949774

Göztepe  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna göztepe  hurdacı,göztepe  hurda,göztepe  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, göztepe  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.
Göztepe  hurdacı firması yetkilisi ramazan baytariletisime gecebilirsiniz,05379949774numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Göztepe hurdacı olarak göztepe ve cevre ilcelerde hurda alım yapmaktayız,göztepe ,erenkoy, caddebostan,kadıkoy gibi yerlerde hurda alım yapmaktayız.
Göztepe hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız, göztepe hurda fiyatları için bizimle iletişime geçin göztepe hurdacı olarak kesim, söküm ,kırma işleriyle ugraşmaktayız,bodrum ,catı temizlik işleri hurda yada anlasarak yapılır.
Göztepe hurdacı olarak hurda alarak bilinen ama halk dilinde hurda diye tabir edilen madeni hurdalar ayrı ayrı almaktayız, sarı, kablo,bakır ,pazlanmaz,cinko, aliminyum, nikel gibi daha sayamadıgım birçok maden var bunlar degerli maden diye gecer, göztepe hurdacı olarak hurdalarınızı degerli güncel fiyatlarla hurda alım yapmaktayız.

 • Her Çeşit Kablo AlımI
 • Sarı Hurdası Alımı
 • Bakır Hurdası Alımı
 • Soyma Bakır Alımı
 • Krom Hurdası Alımı
 • Kurşun Hurdası Alımı
 • Alüminyum Hurdası Alımı
 • Profil Alüminyum Alımı
 • Sert Hurda Alımı
 • Akümülatör ( AKÜ ) Alımı
 • Dkp Hurda Alımı
 • Hurda Beyaz Eşya Alımı
 • Madeni Hurda Alımı
 • Hurda Demir Alımı
 • Hurda Demir Talaşı Alımı
 • Sac Hurda Alımları Alımı


Göztepede hurdalarınızı alıyoruz evınızden ıstedıgınız saatlerde gelıp bızde zaman saat farketmıyoruz bızler sızın ıcın calısıyoruz 7/24  ramazan baytar bır telefon kadar yakın,Göztepe fikirtepeninde yıkılıp yapılmasıda göztepeye ayrı bi güzellik katıyor.
Göztede oturan insanlar çok kibar insanlar ,göztede evi olan çogu insanlar en eski yerleşime sahip olan insanlar ,orda oturan 50, 60,yaşlarında insanlara göztepenin geçmişini sormak lazım onlar oraların kimler yasadıgını bilmek gerekir .