TIKLA VE ARA 05379949774



HURDACI HURDA DEMİR BAKIR SARI ÇİNKO KROM KURŞUN
HURDALARINIZ DEĞERİNDE NAKİT ALINIR

TIKLA VE ARA  05379949774
 
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
ÜMRANİYE HURDA-HURDACI
AKÜ HURDASI ALIMI

Hurda Akü Araçlarınızda Veya Elektronik Ürünlerde Usb Güç Kaynagında Kullanılan Kuru Akü Sulu Aküleriniz,Kullanımdan Aşınma Sonucu Hurdaya Ayrılmaktadır Akü Hurdalarınız Bu Durumda Degerlendirmek Için Bizi Arayınız.


ŞANTİYE HURDASI ALIMI

Şantiye Yıkım Hurdalarınızı Hurda Bedeli Yıkım, Yaparak Şsntiye Hurdalarınızı Geridönüşüm Belgemizle Ihale Usulu Alıyoruz.


SÖKÜLECEK HURDASI

Sökülecek Hurdası Ekibimiz.Uzun Yıllar Hurda Sökümü Konusunda Egitilmiş, İşini Bilerek Yapan Çevreye Ve Müşteriye Zarar
hurdacı,hurdacılık,hurda,geri dönüşüm,istanbul geneli hurdacı

Satın Aldığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir

Demir hurdası
Bakır hurdası
Kablo hurdası
Paslanmaz hurdası
Makina parcası hurdası
Alüminyum hurdası
Motor hurdası
DKP hurdası
Kurşun hurdası
Kağıt hurdası
Sarı hurdası
Pirinç hurdası
Plastik hurdası
Akü  hurdası
Krom  hurdası
Bronz  hurdası
Karton  hurdası
Kağıt  hurdası
Sökülecek Hurda  hurdası
Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası
Fabrika Söküm İşleri hurdası

 

Hakkımızda

TIKLA VE ARA 05379949774
Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurdalarınız yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetinide sağlamaktayız

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

TIKLA VE ARA 05379949774


Kadıköy İstanbul’un en eski yerleşimlerden biri olan semtimizdir tarihi yüz yıllara dayanan Kadıköy her zaman değerini ve doğal güzelliğini bozamamıştır.
*Kadıköy 20017 hurda fiyatları Biz yıllardır Kadıköy’de hurda alım satım işleri yapmaktayız.
*Kadıköy moderin bir semt olduğundan hurdacı sokaklarda bağırıp gezmemektedir. 
*Kadıköy hurda Demir komusunda Kadıköy hurda.com dan bize ulaşabilirsiniz.
*Biz Kadıköy ve çevresinde hurda alım satım yapmaktayız.
*Kadıköy 20017 hurda fiyatları Hurdanın yanı sıra hurda malzeme ikinçiel eşya malzeme Demir profil gibi bir sürü hurda almaktayız hurdanın yanı sıra değerli hurda malzeme olarak tabir edilen sarı bakır kablo gibi değerli madeni hurdalarınızı da almaktayız .
*Biz burda ve sizin gözünüzde değersiz hurda malzemelerinizi alarak hem size
kazandırıyoruz. 

TIKLA VE ARA 05379949774

Ataşehir Bölgesi semt olarak yeni kurulmuştur. Eskiden Kadıköy ve Ümraniye arasında kalan bölüm nüfus çoğunluğu ve diğer belediyelerin yetişememesi gibi sebeplerden ötürü tek başına bir belediye yapılmıştır.

Yeni kurulmasına rağmen hızlıca büyümektedir. pendik bölgesinde hurda alım satım işleri yapmakta semtin hızla gelişmesinden ötürü daha da verimli hale gelmiştir.Atasehir hurdacı olarak, kozyatağı ve butun mahallelerinde is yapmaktayız,bize ulasamak için google atama motorundan,atasehir hurdacı,atasehir hurda,bostancı hurdacılar yazarak bize ulasabilirsiniz.Ataşehir hurda yetkilisi ramazan baytar.Fiyat sormak, yada bir sey danışmak için arayabilirsiniz.maltepe hurdacı olarak hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız,Ataşehir hurdacı olarak hurdacı denilince akla ne gelir , eskimiş eşya ,mazeme,yada işe yarmayan artık  hurda dönmüş mazelere hurda denir.kadıköy hurdacı olarak engüncel fiyaylar en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız,taşehir hurdacı olarak hizmette sınır tanımıyoruz,kesim ,söküm, temizlik ,işleri de yapmaktayız.Her türden hurda almaktayım tahta , pleymut, osb, ahşap hurdaları gibi bir çok hurda türü almaktayım.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

   HİZMETLERİMİZ

Ataşehir  Hurda Alım Satım

Feratpaşa  Hurda Demir

Kayışdagı  Hurda Alimunyum

Kadıköy Hurda Bakır

Kozyatagı Hurda Sarı

Göztepe  Hurda Çelik

Fikirtepe  Hurda Çinko

Merdivenköy  Hurda Krom

Erenköy Hurda Kablo

Bostancı  Hurda Demir

Küçükyalı  Hurda Bakır

Maltepe  Hurda Paslanmaz

Gülsuyu  Hurda Alüminyum

Çevizli  Hurda Kağıt

Esenyalı Hurda Plastik

Kartal  Makina Hurdaları

Pendik  Hurda Çinko

Kaynarca  Sarı Hurda

Güzelyalı  Hurda Pet

Tuzla  Hurda Naylon

Gebze  Hurda Krom

Kurtköy Hurda Kurşun

Hasanpaşa  Hurda Karton

Sultanbeyli  hurda

İstanbul anadolu yakası hurdacılar

Hakkımızda bılmedıgınız öğrenmek istediğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz. ögrenmeniz için bizimle tanışmanı ısyerımızde bir bardak çayımızı içmeniz gerekmektedir.

Ataşehir hurdacı olaraktaşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz.www.kadikoyhurdaci.net hurdacı olara ataşehir ve cevrwe ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.Ataşehir hurdacı olarak ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz. 05379949774

TIKLA VE ARA 05379949774

Ataşehir hurda sektöründe çok hızlı ilerlemektedir,buda ataşehirin degerine deger katdıgı anlaşılır.

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve cevre ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.Ataşehir hurdacı ,maltepe ,cevizli,kadıkoy ,göztepe,suadiye,kozyatağı erenköy gibi baka semtlerde hurda alım yapmaktayız,  Ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 05379949774

Ataşehir hurdacı olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri aliminyum ,sarı, kablo ,bakır kurşun çinko ,nikel leyim ,kalay ,soyma bAkır,kırma bakır,gümüş ,gibidaha sayamadım birçok madeni hurda var,Ataşehir hurdacı olarak  Ataşehir ve cevre ilçelerde hurda alım yapmaktayız.hurda ahşap tahta,palet,,makara,osb,onaon,gibi lastik,cam,kumaş gibi ikinciel hurda mazeme olarak almaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevresinde hurda alım yapmaktayız,ataşehir hurda fiyatları için arayın gelip fiyat verelim ,fiyat için şahin bey görüşebilirsiniz ,05379949774 7/24 ulaşabilirsiniz.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

TIKLA VE ARA 05379949774

Ataşehir hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Her  türden kablo madeni hurda alım yaparak geridonüşüme katkı saglamaktayız.biz  hurdalarınızı yerinde tartıp nakıt almaktayız her türden hurda alarak kablonun ne oldugunu soleyin bize içinde 100/kac bakır oldugunu soyleyelim,biz kabloyu kablo olarak degil bakır olarak almaktayız ,içinden çıkacak kac kilo bakır varsa onu hesaplar kilosunu o günkü bakır fiyatı neyse onla çarpar veririz.

biz istambulun her semtinde hurda alım yapmaktayız her türden hurda almaktayım

sarı, kablo ,demir,tahta,osb,pleymut,doka,kalas,beşebeş,onoon ,kereste,telekop direk,iskele,gibi bir çok hurda yada mazeme alım yapılaktadır bizi googleden her zaman bulabileceginiz adres https://www.bostancihurdaci.com den ulasın bize hurda alımı nakıt yapılmaktadır.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım

Biz hurdalarınızı yerinde ve degerinde hurda alım yammaktayız,2000 den buyana maltepe sınırlarında ikamet etmekteyim vede maltepede hurda alım yapmaktayım maltepe kuruluşu yıllar öncesine dayanan semtimizden biri olan vede en eski yerleşime sahip alan semtimizden biridir,Maltepe geçmişiyle tanınan vede konum olarak en güzel mekana sahiptir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret34312
Hava Durumu
BOSTANCI HURDACI HURDA TELEFON :05379949774

İSTANBUL AĞIRLIKLA ANADOLU YAKASININ BÜTÜN İLLERİNDE HURDA ALIMI YAPIYORUZ

• Depo raf hurda alımı yerinden sökümü

• Her türlü hurda alım satımı.

• Hurdaları yerinden söküm ve taşıma.

• Hurda kazan kesimi sökümü.

• Depo temizliği.

• Bina yıkımı taşınması.

• Konteyner sistemle hurda alımı.

• Elektronik kantarla yerinde tartım olanağı(büyük makina alımlarında vinç ile tartım işlemi).

• Vinçli taşıma sistemi.

• Her ebatta araba temini,kamyon kamyonet,tır konteyner.

• Yerinden ve zamanında hurda alımı.

• Elektronik kantarlarla şeffaf tartım işlemi.

• Garantili iade ürünlerin imha işlemi.

• Değerli evrak imha işlemleri.

• Piyasaya çıkmaması gereken ürünlerin bertaraf edilip kullanılamayacak hale getirilmesi.

• Çevreye zararlı ürünlerin gereken yerlere ulaştırılması.

• Tamamı sigortalı ve deneyimli personelimizle iş ve işçi güvenliği kurallara uygun çalışma ortamı.

 Ve daha bunun gibi birçok hizmet BAYTAR HURDACILIK 'ta siz müşterilerimizin memnuniyeti için sunulmaktadır.
İSTANBUL HURDACISI
HURDA EKOVAT 
Hurda Buzdolap Motoru Ekvat Komproser Hurdası Alım Satımı Hurda Komproser Ekovat Kesim Işlemleri,Hurda EkovatFiyatları Için Bizi Arayınız,

KLIMA HURDACISI
Hurda Klımalarınız Adresten Alıyoruz Zamanla Yıpranmış Bozulmuş Hurdalarınızı Yerinden Söküm Işlemi Yaparak Adresten Kilo Hesabıyla Güncel Fiyat Nakit Ödeme Teklifleriyle Alıyoruz Klıma Hurdası Fiyatı Almak Için Bizi Arayınız,

HURDA FİYATLARI 2017
Hurda Fiyatları 2017 Yılında Mayıs Ayı Itibariyle Çok Güzel Ilerleme Yapıp Fiyatlar Yükselmiştir Ama Fiyatların Yüksek Seyretmesi Fazla Zaman Almadı Maden Fiyatları Düşüşe Geçmiştir,

İSTANBUL HURDACI ŞUBEMİZ,
Müşterilerimizden Almış Oldugumuz Güçle Hurdacı Şubelerimizi Istanbul Hurdacı Ankara Hurdacı Izmir Hurdacı Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz,

HURDACI SİTESİ,
İstanbul Hurdacılar Sitesi,Internette Hurdacı Hurda Alımı Yapan Ilk Firmalar Arasında Gelmekteyiz,Uzun Yıllardır Googlede Hurdacı Denildiginde Akla Gelen Firmalar Arasındayız.

HURDACI,HURDACILAR,
Hurdacı İşi Zor Bir Meslek Biliyoruz Işimiz Zor Büyümeye Devam Sloganıyla Yola Çıktık Her Geçen Gün Hurdacı Şubelerimizle Büyümeye Devam Ediyoruz,Tamay Hurdacı,Lık

TAMİRHANE HURDALARI ALIMI,
Oto Tamirhanelerinde Çıkan Tampon Kaput Benzeri Kaza Sonucu Yıpranma Sebebiyle Yenisi Aldıgınızda Eskisini,Hurdacıya Satmak Arayınız,

ALKOPAT HURDASI,
İstanbul Başta Olam Üzrere,Türkiyenin Çeşitli Il Ve Ilçelerinden Alkopat Hurdalarınızı Toplu Tonajlı Olmak Şartıyla Adresinizden Alıyoruz,