TIKLA VE ARA 05379949774HURDACI HURDA DEMİR BAKIR SARI ÇİNKO KROM KURŞUN
HURDALARINIZ DEĞERİNDE NAKİT ALINIR

TIKLA VE ARA  05379949774
 
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
ÜMRANİYE HURDA-HURDACI
AKÜ HURDASI ALIMI

Hurda Akü Araçlarınızda Veya Elektronik Ürünlerde Usb Güç Kaynagında Kullanılan Kuru Akü Sulu Aküleriniz,Kullanımdan Aşınma Sonucu Hurdaya Ayrılmaktadır Akü Hurdalarınız Bu Durumda Degerlendirmek Için Bizi Arayınız.


ŞANTİYE HURDASI ALIMI

Şantiye Yıkım Hurdalarınızı Hurda Bedeli Yıkım, Yaparak Şsntiye Hurdalarınızı Geridönüşüm Belgemizle Ihale Usulu Alıyoruz.


SÖKÜLECEK HURDASI

Sökülecek Hurdası Ekibimiz.Uzun Yıllar Hurda Sökümü Konusunda Egitilmiş, İşini Bilerek Yapan Çevreye Ve Müşteriye Zarar
hurdacı,hurdacılık,hurda,geri dönüşüm,istanbul geneli hurdacı

Satın Aldığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda belirtilmektedir

Demir hurdası
Bakır hurdası
Kablo hurdası
Paslanmaz hurdası
Makina parcası hurdası
Alüminyum hurdası
Motor hurdası
DKP hurdası
Kurşun hurdası
Kağıt hurdası
Sarı hurdası
Pirinç hurdası
Plastik hurdası
Akü  hurdası
Krom  hurdası
Bronz  hurdası
Karton  hurdası
Kağıt  hurdası
Sökülecek Hurda  hurdası
Bina Yıkım hurdası
Fabrika Yıkım hurdası
Fabrika Söküm İşleri hurdası

 

Anasayfa


     ünalan-hurdacı-ünalan-hurda-05379949774-ünalan-hurda

   
Ürün Kodu : 08
Üretici : KAPODOKYA METAL
Ürün Özellikleri
ünalan hurdacı ünalan hurda ünalan hurdacılık ünalan huradaalanlar hurdalarınız deyerinde nakit alınır
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
TIKLA VE ARA 05379949774 

Başlıca,Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Kalitesiz demir ithali açıklaması spekülatif

 • İnşaatlarda kullanılan demir fiyatlarında artışın devam etmesi sonrası demir ithalatına başlandı.
  Son birkaç haftada İtalya'dan Türkiye'ye 80 bin ton civarında kalitesiz ürün geldiği iddialarını 'spekülatif hareket' diye yorumlayan İzmirli inşaat sektörü temsilcileri, 'İtalya'dan getiriyorsunuz ve gümrükten geçiyor.
  Kalitesiz ürünü gümrükten nasıl geçireceksiniz?' diye sordu
  hurda,demir
  TIKLA VE ARA 05379949774

  Firmamız, ihtiyacınız olmayan hurda malzemelerinizi en iyi fiyatlarla satın almaktadır. Hurdalarınızı bize satmak için öncelikle, hurdalarınız niteliği ve yaklaşık ağırlığı konusunda bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Satacağınız hurdaları daha iyi anlayabilmemiz için hurdaların resimlerini de çekip bize whatsapp’dan gönderebilirsiniz. Böylece hurdalarınız hakkında bilgi sahibi olacağız ve size anında fiyat teklifi sunabileceğiz. Vereceğimiz fiyatlarlar piyasa şartlarına göre hurdanızın tam karşılığı olacak, iki tarafıda memnun edebilecek makul seviyede olacaktır. Fiyatımızı onaylamanız durumunda hurdanızın bulunduğu adrese özel araçlarımla geleceğiz ve ödeyi peşin olarak yaparak hurdalarınızı satın alacağız.


  ünalan Hurdacı,ünalan hurda alımı ve satımı,ünalan hurdacılık,ünalan hurda metal geri dönüşüm,

  BAKIR [Hurda Bakır, Soyma Bakır, Lama Bakır, Katot, Antikron Kırma Bakır, Ttr Kırma Bakır, Trafo Bakırı, Filmaşin (F8), Kalaylı Bakır, Kalaylı Soyma, Kalaylı Lama, Çıkma Lama, Kırmızı Kalaylı Karışık (Fabrika Kırması), Ptt Yanığı, Tenekeci Bakırı, Çatı Saçı, Kalın Yanık Bakır, Bobin Bakır, Tombak Bakır, Kalıp Bakır, Boru Bakır, Bakır Talaşı]

           

  SARI, PİRİNÇ [Hurda Sarı, Araiş Sarı (Ms70 – Ms64), Kalaylı Araiş, Çubuk Sarı, Çubuk Ucu (Ms58), Seçme Çubuk, Çubuk Talaşı, Kondese Sarı, Sarı Pervane, Karışık Gemi Sarısı, Erezyon Teli, Kırkambar Sarı, Pirinç Külçe, Su Saati, Sarı Radyatör Hurdası, Sarı Talaşı]

   

  BRONZ [Hurda Bronz, Fosfor Bronzu (CuSn8), Fosfor Bronzu (CuSn6), Fosfor Bronzu Şerit, Alüminyum Bronzu Kesilmiş, Alüminyum Bronzu Pervane, Kızıl Bronz (Rg5), Kızıl (CuSn12), Kızıl (CuSn12) Burç, Mangan Bronzu]

  ALÜMİNYUM [Hurda Alüminyum, Beyaz Profil Alüminyum, Araiş Çekirdek, Araiş Alüminyum, Külçe Alüminyum, Hava Hattı Tel Alüminyum Kırması, Boru Alüminyum, Profil Alüminyum, Lama Alüminyum, Karışık Alüminyum, Jant Alüminyum, Hava Hattı Alüminyum, Kutu Alüminyum (Kutu Kola), Sert Alüminyum, Sert Blok Alüminyum Motor, Tel Alüminyum, Alüminyum Talaşı]

   

  NİKEL [Anot Hurdaları, Misket Nikel, Çekirdek Nikel, Falcon 5×5 Sepetlik Nikel, Falcon Rus 99.97 Anot, inco Vale 99.99 Nikel]

   

  KROM PASLANMAZ [Hurda Krom, Krom 304, İmalat Artığı 304 Krom, Sanayi Malı 304 Krom, Çekirdek Ocaklı 304 Krom, Krom 316, Çekirdek 316 Krom, Boru 316 Krom, Boru Hurda Krom, Kırkambar Karışık Krom, Krom 206, Krom 430)

  KABLO [Hurda Kablo, TTR Kablo, Çelikli Yer altı Kablosu, Karışık Enerji Kablosu, Yer altı Enerji Kablosu, Çelik Zırh ve Çelik İçli Kablo, Fare Yemez Kablo)

   

  ÇİNKO [Hurda Çinko, Levha Çinko, Külçe Çinko)

   

  KURŞUN [ Hurda Kurşun, Külçe Kurşun 99.70, İngot Kurşun 99.70, Antimonlu Külçe Pb98 Sb2, Levha Kurşun, Boru Kurşun]

   

  ZAMAK, ANTİMON [Hurda Zamak, Hurda Antimon, Kırkambar Zamak, Kırkambar Antimon, Zamak 5]

   

  DEMİR [Hurda Demir, İmalat Artığı, İnşaat&Yıkıntı Atığı,Demir- Çelik-Sac-Torna Talaşı]

   

  KARIŞIK METALLER [Hurda, Alpaka Jeton, Minoks Cam Kalıbı, Alpaka Şerit, Kırmızı Bafon (Cu90Ni10), Titanyum Sac, Titanyum Talaşı, Elmas Uç, İnconel 400, İnconel]

   

  ÇEVRE MÜHENDİSİ & ÇEVRE DANIŞMANI HİZMETLERİ

  ÖDEMELERİMİZ NAKİTTİR.

  KANTARDA ÖDEME YAPILMAKTADIR.

  HURDALARINIZ DEĞERİNDE ALINMAKTADIR.

  ünalan Hurdacısı 05379949774,bakır sarı demir alüminyum her çeşit hurdalarınız alınır

   

  KADIKÖY KAPSAMINDAKİ YERLER19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi.Sakarya hurdacı,Adapazarı hurdacı,Kocaeli hurdacı,Aydınlı hurdacı,Orhanlı hurdacı,İçmeler hurdacı,Ümraniye hurdacı,Dilovası hurdacı, Şekerpınar hurdacı,Gebze hurdacı,Gebze hurdacı,Zeytinburnu hurdacı,Üsküdar hurdacı,Ümraniye hurdacı,Tuzla hurdacı,Şişli hurdacı,Şile hurdacı,Silivri hurda,Sarıyer hurdacı,ünalan hurdacı,Küçükçekmece hurdacı,ünalan Çevre Mühendisi, Ümraniye hurdacı,Kağıthane hurdacı,ünalan hurdacı,Güngören hurdacı,Gaziosmanpaşa hurdacı,Fatih hurdacı,Eyüp hurdacı,Esenyurt hurdacı,Beşiktaş hurdacı,Eminönü hurdacı,Çatalca hurdacı,Adalar hurdacı, Avcılar hurdacı, Bağcılar hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Bakırköy hurdacı, Bayrampaşa hurdacı, Beşiktaş hurdacı, Beykoz hurdacı, Beyoğlu hurdacı, Büyükçekmece hurdacı,

   

  Etiketlendi: ünalan bakır hurda fiyatları    ünalan demir    ünalan hurda    ünalan hurda alımı    ünalan hurdacı    ünalan madenciler

  ünalan hurdacı hurda 05379949774 hurdacılık

  ünalan hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda ünalan Hurdacı  firmamız hurda alımı yapmaktayız.

  ünalan hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

  HURDA BAKIR

   

  Hurda maden fiyatları için arayın

  Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

  ünalan ve çevresinde hurda alımı ve hurda satımı

  Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

  Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

  ünalan  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. ünalan hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

  Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

  Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

  2000’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı, kablo,bakır, demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

    

  ünalan hurdacı olarak hurda alım satım ve söküm, kesim ,sarı ,kablo, temizlik işleri ve kırma dökme gibi işleri anlaşarak  yada hurda karşılıgı çalısmaktayız. ünalan hurdacı olarak hizmette sınir tanimiyoruz.

  Başlıca Hizmetlerimiz

  Tabela sökme, Bina dış cephe sökme, makina sökme, hurda sökme, eski hurdaları sökme, alüminyum dış cephe sökümü gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. ünalan hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

    HİZMETLERİMİZ

  ünalan Hurda Alım Satım

  ünalan Hurda Demir

  ünalan Hurda Alimunyum

  ünalan Hurda Bakır

  ünalan Hurda Sarı

  ünalan Hurda Çelik

  ünalan Hurda Çinko

  ünalan Hurda Krom

  ünalan Hurda Kablo

  ünalan Hurda Demir

  ünalan Hurda Bakır

  ünalan Hurda Paslanmaz

  ünalan Hurda Alüminyum

  ünalan Hurda

  Kağıt ünalan Hurda

  Plastik ünalan

  Makina Hurdaları

  ünalan Hurda Çinko

  ünalan Sarı Hurda

  ünalan Hurda Pet

  ünalan Hurda Naylon

  ünalan Hurda Krom

  ünalan Hurda Kurşun

  ünalan hurdacı olarak hurda alım satım ve söküm, kesim ,sarı ,kablo, temizlik işleri ve kırma dökme gibi işleri anlaşarak  yada hurda karşılıgı çalısmaktayız. ünalan hurdacı olarak hizmette sınir tanimiyoruz.ünalan da uzun suredir hurdacılık yapmaktayım , ünalanda 1999dan buyana insanları sokkaları herkesi tanırım.

  ünalan hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden alarak geridönüşüme katkı saglamaktayız her türden hurda alım satım işleriyle ugraşarak hurdacılık yapmaktayım.Hurdalarınızı yerinden alarak nakit ödemeyle hizmetinizdeyiz.  Biz hurdalarınızı yerinde tesbit ederek nakit ödemeyle almaktayız.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

  ünalan hurdacı olarak ünalan ve çevre mahallelerinde hurda alım yapmakmaktayız, Hurda denildiginde sadece degersiz eşyalar geler ama degerli hurdalar vardır, sarı, kablo,kırma bakır soyma bakır gibi daha sayamadıgım bir çok maden vardır.ünalan hurdacı olarak ünalan da hurda alım yapmaktayız ,bostacı hurda olarak madeni degeri olan madeni hurdalar,sarı, kablo,bakır, sarı, aliminyum, leyim,kalay,çinko,pazlanmaz,soyma bakır gibi bir çok madeni degeri olan hurdalarınızı bizimle degerlendirin , nakit ödemelerle hurdaları yerinden almaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

  ünalan hurda alım yapmaktayız, ünalan hurda ve degerli metallerinizi yerinden tartarak ve nakit almaktayız.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

  Hurda nedir? Hurdacı ne demektir? Anlamı

  ünalan’ya açılıyor. Çiçek Durağı’nın bu bölgeye kurulmasının nedenlerinin başında, bölgenin kültürel ve sosyo-ekonomik yapısının yüksek olması geliyor. 

  Ayrıca Çiçek Durağı’nın hemen arkasında, Paragon Residence ünalan Konutları yer alıyor

  ünalan hurdacısı olarak 1999 dan buyana ünalanda hurda alım satımı yapmaktayım ünalan sıl bastan yenılenmıs gorunum ve goruntu olarak yenılenmıstır ünalanda ınsaat sokterının en hız bır sekılde ılermıs ve yenı bınalara ve yerlesım alanlarına sahıp olmustur.

   

   

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret34309
Hava Durumu
BOSTANCI HURDACI HURDA TELEFON :05379949774

İSTANBUL AĞIRLIKLA ANADOLU YAKASININ BÜTÜN İLLERİNDE HURDA ALIMI YAPIYORUZ

• Depo raf hurda alımı yerinden sökümü

• Her türlü hurda alım satımı.

• Hurdaları yerinden söküm ve taşıma.

• Hurda kazan kesimi sökümü.

• Depo temizliği.

• Bina yıkımı taşınması.

• Konteyner sistemle hurda alımı.

• Elektronik kantarla yerinde tartım olanağı(büyük makina alımlarında vinç ile tartım işlemi).

• Vinçli taşıma sistemi.

• Her ebatta araba temini,kamyon kamyonet,tır konteyner.

• Yerinden ve zamanında hurda alımı.

• Elektronik kantarlarla şeffaf tartım işlemi.

• Garantili iade ürünlerin imha işlemi.

• Değerli evrak imha işlemleri.

• Piyasaya çıkmaması gereken ürünlerin bertaraf edilip kullanılamayacak hale getirilmesi.

• Çevreye zararlı ürünlerin gereken yerlere ulaştırılması.

• Tamamı sigortalı ve deneyimli personelimizle iş ve işçi güvenliği kurallara uygun çalışma ortamı.

 Ve daha bunun gibi birçok hizmet BAYTAR HURDACILIK 'ta siz müşterilerimizin memnuniyeti için sunulmaktadır.
İSTANBUL HURDACISI
HURDA EKOVAT 
Hurda Buzdolap Motoru Ekvat Komproser Hurdası Alım Satımı Hurda Komproser Ekovat Kesim Işlemleri,Hurda EkovatFiyatları Için Bizi Arayınız,

KLIMA HURDACISI
Hurda Klımalarınız Adresten Alıyoruz Zamanla Yıpranmış Bozulmuş Hurdalarınızı Yerinden Söküm Işlemi Yaparak Adresten Kilo Hesabıyla Güncel Fiyat Nakit Ödeme Teklifleriyle Alıyoruz Klıma Hurdası Fiyatı Almak Için Bizi Arayınız,

HURDA FİYATLARI 2017
Hurda Fiyatları 2017 Yılında Mayıs Ayı Itibariyle Çok Güzel Ilerleme Yapıp Fiyatlar Yükselmiştir Ama Fiyatların Yüksek Seyretmesi Fazla Zaman Almadı Maden Fiyatları Düşüşe Geçmiştir,

İSTANBUL HURDACI ŞUBEMİZ,
Müşterilerimizden Almış Oldugumuz Güçle Hurdacı Şubelerimizi Istanbul Hurdacı Ankara Hurdacı Izmir Hurdacı Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz,

HURDACI SİTESİ,
İstanbul Hurdacılar Sitesi,Internette Hurdacı Hurda Alımı Yapan Ilk Firmalar Arasında Gelmekteyiz,Uzun Yıllardır Googlede Hurdacı Denildiginde Akla Gelen Firmalar Arasındayız.

HURDACI,HURDACILAR,
Hurdacı İşi Zor Bir Meslek Biliyoruz Işimiz Zor Büyümeye Devam Sloganıyla Yola Çıktık Her Geçen Gün Hurdacı Şubelerimizle Büyümeye Devam Ediyoruz,Tamay Hurdacı,Lık

TAMİRHANE HURDALARI ALIMI,
Oto Tamirhanelerinde Çıkan Tampon Kaput Benzeri Kaza Sonucu Yıpranma Sebebiyle Yenisi Aldıgınızda Eskisini,Hurdacıya Satmak Arayınız,

ALKOPAT HURDASI,
İstanbul Başta Olam Üzrere,Türkiyenin Çeşitli Il Ve Ilçelerinden Alkopat Hurdalarınızı Toplu Tonajlı Olmak Şartıyla Adresinizden Alıyoruz,